З 1 липня дошкільний заклад розпочав роботу для дітей працюючих батьків

28 червня -День Конституції України

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Саме 22 червня війська нацистської Німеччини без оголошення війни перейшли кордон Радянського Союзу і почали захоплювати території.
Бої німецько-радянської війни є одними з наймасштабніших у воєнній історії ХХ століття. Війна супроводжувалася жорстокістю, масштабними руйнуваннями населених пунктів, знищенням великих груп населення, депортаціями тощо. Близько третини усіх загиблих у Другій світовій війні припадає на німецько-радянську війну. Перебіг війни зумовив поразку Німеччини, а з нею усіх країн Осі у Другій світовій війні. За підрахунками інституту історії України НАН України, в лавах Червоної армії загинуло 3,5–4 млн українців, у партизанських формуваннях — від 40 до 60 тис., у загонах ОУН та УПА — понад 100 тис. Прямі людські втрати України, за оцінками цього інституту, становлять 8–10 млн, демографічні — 10–13 млн осіб. Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!
Посилання на джерело: https://zt.20minut.ua/Podii/22-chervnya--den-skorboti-i-vshanuvannya-pamyati-zhertv-viyni-v-ukrayi-11080303.html

КОНКУРС

Лебединське бюро правової допомоги Охтирського Місцевого Центру з наданння Безоплатної Вторинної Правової Допомоги Оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «КРАЇНА МОЇХ ПРАВ»!

Коли: З 23 квітня по 20 травня 2020 року (прийом робіт)

Учасники: Діти віком до 18 років

Тема: Права дитини
Малювати можна олівцями, фломастерами, фарбами,
виконувати роботи в авторській техніці, створити малюнок за допомогою комп’ютерної графіки тощо.
Подається одна робота.

Щоб подати роботу на конкурс, дитина за допомогою батьків має зареєструватися на сайті
http://art-konkurs.legalaid.gov.ua

та завантажити фотографію або скановану копію малюнка.

На цьому ж сайті можна буде подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався.

Детальніше про умови конкурсу можна почитати тут: https://bit.ly/2x4oItK


#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

Щиро ВІТАЄМО найрідніших , найдобріших всіх матусь з Днем Матері!
Бажаємо душевного спокою, успіху, прекрасного здоров'я, міцних відносин у сім'ї і щастя, що переливається через край!Нехай діти радують вас успіхами і стануть материнською гордістю, в домі буде удача, радість і благополуччя, а настрій завжди сонячний та яскравий!

Флешмоб

Вихованці старшої групи ДНЗ " Сосонка" приєдналися до флешмобу"ДЯКУЄМО ЛІКАРЯМ!"Дякуємо Вам за все, ангели - охоронці у білих халатах!

В умовах дистанційної роботи, 06 квітня 2020 року, відбулася консультація психолога КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Лебединської міської ради Людмили Лойченко з вихователем нашого садочку Іриною Желєзною на тему: "Як зберегти психічне здоров'я в умовах дистанційної роботи чи навчання". Співпраця була досить результативною та продуктивною. Охоплено основні проблеми даної теми, надано рекомендації та поради як зберегти психічне здоров'я в умовах дистанційної роботи.

Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу на те, що під час каратнину відповідальність за збереження життя та здоров'я дитини несуть батьки. Починаючи з сьогоднішнього дня у місті будуть проведені рейди працівниками поліції щодо виявлення дітей, які під час карантину знаходяться у громадських місцях. Наголошуємо, що карантин - це не канікули. Діти цілодобово повинні знаходитись вдома!" 

Сертифікат учасника

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID – 19», у зв'язку з введенням карантину, тимчасово, до 03 квітня 2020 року припиняється проведення особистого прийому громадян.

На час дії обмежень проводяться консультації дистанційно за телефоном: +380958017513 (завідувач Терес О.І.)

 У разі необхідності звернення просимо надсилати електронною поштою teres73@ukr.net

 

Вибачте за тимчасові незручності!

 Просимо всіх зберігати спокій!
 

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджений тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив  11 березня 2020 року.

Шановні батьки! У зв’язку з цим звертаємося до вас із нагадуванням про те, що карантинні заходи покликані убезпечити ваших дітей від зараження шляхом обмеження їх спілкування з іншими людьми.Під час карантину відповідальність за життя та здоров’я дітей покладена на батьків! 

"Матінко моя єдина! Ти для мене цілий світ!"

Під такою назвою в ДНЗ  пройшли тематичні заняття, присвячені Міжнародному жіночому дню. З гарним, веселим, піднесеним настроєм наші вихованці вітали своїх любих матусь і бабусь зі святом, співаючи пісні та танцюючи запальні таночки.

II Всеукраїнське заняття доброти

2 березня, в дошкільному закладі були організовані та проведені заняття доброти в рамках участі у ІІ Всеукраїнському занятті доброти на тему: " Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

Масляну святкували - зиму проводжали

Масляну святкували -

Зиму проводжали.
Були танці, були співи.
Та й млинці усім на диво!

Представник (вихователь Т. В. Авраменко) від дошкільного закладу прийняла участь в роботі авторського семінару - тренінгу Хартман О.Ю. "Реалізація діяльнісного підходу у формуванні життєвої компетентності особистості дошкільника за програмою "Впевнений старт", який відбувся 21.02.20 р. при Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

"Міні - городи в нашому садку"

Під такою назвою в лютому місяці в дошкільному закладі  під керівництвом вихователів всіх вікових груп розпочався захід по дослідженню та вивченню рослин, вирощених взимку на міні - городах.

Діти разом з вихователями влаштували яскраво прикрашені міні-городи, де у контейнерах з ґрунтом на підвіконнях ростуть цибуля, квасоля, часник, пшениця, горох.

Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі.

Діти отримують навички вирощування рослин власноруч, догляду та спостереження за ними, дізнаються про умови вирощування городніх рослин, вчаться естетично прикрашати ділянки з рослинами, бачать результати своєї праці. Також маленькі дослідники мають змогу під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини — наприклад, зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів взимку.

"Благослави, мати, весну закликати; весну закликати - зиму проводжати!"

Свято Стрітення відмічають традиційно в ДНЗ «Сосонка», бо сповідують національні традиції виховання малих українців.
У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч Зими з Весною. Чарівні ведучі свята повідали, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає".
Великі пшеничні жайворонки підняли високо до неба діти і закликали пташок повертатися на Україну.
Ще мить , і святково вбрані малюки , з піснями, хороводами, закличками до Сонечка, Весноньки, зустрічають довгоочікуваних гостей. Зима – хурделиця злякалася, що її так завзято проганяють дошкільнята та і віддала чарівні ключі Весні – красуні для її царювання і тепла на землі.
Стрітення - прадавнє улюблене свято українців, шануйте звичаї рідного народу!

Любов підносить серце над землею

І робить дивовижні чудеса.

Стає людина зовсім інша з нею,

Тоді в її душі живе краса.

 

Про День Святого Валентина

Дорослий знає і дитина.

Отож зібрались ми на свято

Щоб Валентина вшанувати.

 

Щоби серця свої відкрити

Назустріч радості й добру,

Щоб усіх сьогодні привітати,

Тепло душі подарувати.

І провести приємно час з усіма,

Хто любить нас.

З 01.02.2020 р. вартість харчування в закладах дошкільної освіти міста становить 19 грн. 30 коп. за 1 день перебування дитини в закладі, з них: 12 грн. 35 коп. - батьківська плата, 6 грн. 95 коп. - кошти міського бюджету.

16 грудня 2020 року делегація ДНЗ прийняла участь у  6 міській звітно-виборній конференції Міської профспілкової організації працівників освіти і науки України міста Лебедина. ВІТАЄМО Світлану Михайлівну Таран з виборами у голови міської профспілки!

З 01.01.2020 року змінюються рахунки

1. Плата за дитячий садок:

Комунальна установа «Відділ освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області»

42200 м. Лебедин вул. Сумська, 18 Сумська обл.

Код за ЄДРПОУ 22594129

Держказначейська служба України м. Київ

 р\р UA068201720314251005201025333

У призначенні платежу обов’язково вказувати: код доходу:25010100,прізвище та ім’я дитини,  назву дитячого садка та групу по віку дитини.

 2. Благодійна допомога (ДНЗ): 

 Комунальна установа «Відділ освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області»

42200 м. Лебедин вул. Сумська, 18 Сумська обл.

Код за ЄДРПОУ 22594129

Держказначейська служба України м. Київ

р\р UA338201720314261005301025333

У призначенні платежу обов’язково вказувати:

код доходу:25020100, Безповоротна фінансова благодійна  допомога, прізвище та ім’я дитини,  назву дитячого садка та групу по віку дитини.

 

Святочні вечорниці

Своєрідний підсумок підвели в дошкільному закладі "Сосонка", закінчуючи цикл зимових свят та розваг.

"Святочні вечорниці" - під такою назвою пройшло свято, на якому діти із задоволенням згадували Новий рік, Різдво, свято Василя, співаючи колядки та щедрівки, граючи в ігри та танцюючи таночки.

Різдвяна казка наступає,
З Різдвом Христовим вас вітаємо.
Бажаємо щирих привітань,
І здійснення усіх бажань.

І миру, й щастя всій родині,
Здоров’я вам у добру днину.
З Різдвом вітаємо щиро вас,
І Ангел хай боронить кожен час.

Рік Новий – казковий час!
Хай здивує щастям вас.
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові.
Світла й радості багато,
Щоб життя було, як свято!

 

Новорічні ранки

Новий рік - одне з найулюбленіших свят усіх дітей. Вони щиро вірять у дива і з нетерпінням заглядають під ялинку в пошуках подарунків.

Святкові новорічні ранки відбулися в усіх вікових групах дошкільного закладу. Діти з радістю читали вірші, співали пісні та водили хороводи навколо новорічної ялинки в очікуванні Діда Мороза та Снігуроньки. Безсумнівно, у всіх дорослих і діток залишилися найтепліші і найсвітліші спогади про свята.

Святий Миколай в гостях у малят

День Св. Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня св. Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Завітав Святий Миколай і в наш дитячий садок. В музичній залі садочка в невимушеній теплій атмосфері зібралися діти в очікуванні чудес. Піснями, віршами вони прославляли святого Миколая.Малеча в іграх доводила йому, що вони дійсно слухняні, чемні та дружелюбні і кожен заслуговує не на різочку, а на бажаний подарунок від Миколая. В очах дітей засяяли іскорки надії на здійснення їхніх мрій, на появу чудес, коли в гості завітав Миколай Чудотворець, який обдарував усіх присутніх подарунками.

Методичний тиждень

З 25.11.2019 р. по 29.11.2019 р. на базі Лебединського ДНЗ "Сосонка" проходив методичнй тиждень, Під час якого вихователями всіх вікових груп були організовані та проведені відкриті заняття : "У гості до бабусі" (гр. дітей раннього віку, вих. Холошеннко Н.В.), "Україна - моя Батьківщина" (гр. дітей молодшого дошк. віку, вих. Юткіна С.І.),"Коли приходить осінь" (гр. дітей середнього дошк. віку, вих. Авраменко Т.В.), "І багата, і чудова українська наша мова" (гр. дітей старшого дошк. віку, вих. Іщенко О.В.), "Проводи журавлика" (гр. дітей старшого дошк. віку, муз. керівник Семененко О.В.)

Осінь завітала в гості до малят

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. 

В ДНЗ пройшли святкові ранки, присвячені до свята Осені і своєю змістовністю та різноманітністю спонукали піднесенню святкового настрою всіх присутніх у прикрашеній з  любов’ю  залі. Вихователі та музичний керівник зуміли створити неповторну атмосферу свята і поринути разом зі своїми вихованцями в неповторний осінній колорит в піснях та таночках. Під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід діти поринули у чарівну осінню атмосферу. 

            

Тиждень безпеки життєдіяьності

З 21 жовтня по 25 жовтня 2019 року в ДНЗ «Сосонка» проходив Тиждень безпеки життєдіяльності з  метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя гармонізованих з природними , технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи у соціальному середовищі.

4 жовтня, напередодні свята Дня вчителя, делегація колективу ДНЗ "Сосонка" взяла участь у святковому заході, присвяченого до Дня працівників освіти. 

ВІТАЄМО нашу колегу - вихователя Холошенко Надію Вадимівну з почесною грамотою міського відділу освіти!

З Дем дошкілля

В День дошкілля, вітаємо колектив ДНЗ "Сосонка" та всю дошкільну освіту Лебединщини!
Професія працівників дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.
Нехай ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплом рідних і близьких.
Невичерпна енергія, оптимізм, і вміння реалізувати задумане допоможуть вам вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші ініціативи увінчаються успіхом.

27.09.2018 - День вихователя та дошкільних працівників

З Днем дошкільника вітає Україна,
всіх, хто світлом простеляє путь,
і для кого головне в житті – Дитина,
Її освіта і духовна суть;

Хто до дітей приходить не на службу –
На добру зустріч з нашим майбуттям,
Хто їм несе щодня любов і дружбу
І просто віддає своє життя.

Нехай дарують радість вихованці
І мудрість Вашу далі понесуть,
І серед них нехай зростуть обранці,
Щоб світлом простеляти людям путь!

Виставка спільних робіт дітей з батьками «ГАРБУЗОВІ ФАНТАЗІЇ"

В нашому садочку вже стало традицією кожен рік проводити виставку поробок із природного матеріалу. Цього року виставка була присвячена поробкам з гарбуза - "ГАРБУЗОВІ ФАНТАЗІЇ". Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. 

Батьки допомогли своїм діткам проявити фантазію, створити неповторні гарбузові поробки. У всіх роботах проявилась творчість та уява кожної родини.

Дітки з великою радістю та цікавістю роздивлялися вироби на виставці. ДЯКУЄМО всім, то прийняв участь у виставці.

День фізичної культури і спорту

13 вересня 2019 року в ДНЗ «Сосонка» пройшов День фізичної культури і спорту. Дошкільники взяли участь у розвазі «Малятко – здоров’ятко». Розвага будувалась на рухливих іграх та змаганнях, в яких діти проявили свої вміння, навички та отримали море позитиву, заряд бадьорості та активності.
День пройшов весело, цікаво та пізнавально, адже всі заходи мали на меті викликати у дітей бажання займатися спортом, берегти своє здоров’я, а головне – завжди бути у гарному настрої, доброму гуморі.

День знань

Початок нового начального року - це свято і в дитячому садочку. Весело та змістовно зустріли його дошкільнята ДНЗ "Сосонка".

Міська серпнева педагогічна конференція

Сьогодні, 29 серпня, делегація колективу ДНЗ "Сосонка" взяла участь у міській педагогічній конференції педагогічних працівників.

 ВІТАЄМО нашу колегу - вихователя Світлану Леонідівну Сахно з почесною грамотою міського відділу освіти!

У ДНЗ закінчився літньо-оздоровчий період

Літо - чудова пора для дітей, можливість для оздоровлення, час для веселих ігор, різноманітних справ та експерементів. Цікаво та змістовно пройшло оздоровлення в ДНЗ "Сосонка"