1/4

Дошкільний навчальний заклад «Сосонка» засновано:

20 жовтня 1964 році у військовому містечку мальовничого соснового лісу, підпорядкуванням Міністерства Збройних Сил.

Першою у 1964 році очолила ДНЗ Курочкіна Валентина Іллівна - досвідчений педагог, розумний порадник та керівник. Саме за її ініціативи навколо дитячого закладу був висаджений сад, який і до цього часу частує нас запашними фруктами.

З 1996 року по 1968 рік завідувач ДНЗ "Сосонка" - Дорошенко Галина Олексіївна, людина не байдужа до підростаючого покоління. В час її завідування девізом дитсадка був вислів : "Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе".

В 1968 році на посаді завідувача стала Касінова Валентина Петрівна - досвідчений, принциповий та вимогливий керівник, щира та добра людина згуртувала навколо себе талановитий педагогічний колектив, який приділяв велику увагу фізичному та трудовому вихованню дошкільнят.

В 1984 році колектив дошкільного закладу очолила Тарарєєва Людмила Арсентіївна - керівник нової формації з передовими до того часу поглядами та ідеями. Саме під її чуйним керівництвом почали працювати під новим напрямком :" Співпраця батьків, педагогів та вихованців - запорука успіху у вихованні дошкільнят". В цей час був створений Клуб "молодих батьків". З кожним роком дошкільний заклад розвивався, розбудовувався, міцнішав і розквітав, бо кожний керівник вносив щось нове, цікаве, корисне.

В 1989 році естафету педагогічної діяльності перейняла Єлагіна Світлана Дмитріївна - творчий, інтелігентнтний завідувач. Саме в цей час педагогічний колектив почав працювати над проблемою естетичного виховання дітей дошкільного віку.

22 квітня 1996 року дошкільний заклад "Сосонка" переходить на баланс та підпорядкування Лебединського міського відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області. Нові питання, нові проблеми і завдання, новий педагогічний колектив працює над проблемою екологічного виховання дошкільників.

В цей час проходятьзміни і в матеріальній базі дошкільного закладу: будується нова котельня, завдяки підтримці мецената Бухарєва В.В. здійснюється ремонт даху, фасаду і приміщень дошкільної установи.

В 2011 році колектив ДНЗ "Сосонка" очолила Валентина Юріївна Верхова, ії естафету перейняла Олена Григорівна Іщенко. Ці мудрі керівники допомогли зміцнити матеріальну базу дошкільного закладу та зібрати творчий, молодий колектив.

Час потребує змін і наш дошкільний заклад крокує в ногу з бурхливим часом. Саме тому в 2014 році дошкільний заклад очолила молодий, енергійний завідувач Терес Олена Іванівна, яка принесла в роботу закладу нові прогресивні ідеї, погляди на виховання дітей дошкільного віку та зберігає напрацювання всіх попередніх керівників.